Nasza Kadra

Weronika SAHAR Litwin

Specjalność Pole Dance, Stretching, Exotic Dance (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance oraz ukończony prestiżowy projekt trenerski Pole Predators ze średnią 5,66 na pierwszym stopniu oraz 5,08 na drugim stopniu) – pierwszy trener Pole Dance w Opolu. Dodatkowo jest zawodową tancerką Belly Dance, wielokrotnie nagradzaną i docenianą na scenie. Od 10 lat jest trenerem, choreografem i artystką. Przez 5 lat organizowała Ogólnopolski Festiwal Tańca Orientalnego w Opolu – Orientalna Kontrabanda, na który co roku zjeżdżały tancerki z całej Polski. Swoje umiejętności zarówno pole dance, jak i bellydance regularnie zdobywa na warsztatach z instruktorami z całego świata. Założyciel szkoły Belly Opole.
W Kobiecym Centrum Rozwoju jest od zadań specjalnych, które wykonuje od ręki. Na te niemożliwe trzeba chwilę poczekać 🙂 To ona wita Was przy recepcji, odpisuje na maile i wiadomości, pilnuje by w Vip Roomie nie brakło wody z owocami, tworzy grafiki i trzyma w ryzach rozbiegane jednorożce 😉

Katarzyna Gołomb

Jest trenerem Pole Dance oraz Aerial Hoop w Belly Opole i prowadzi zajęcia z grupami podstawowymi, średnio-zaawansowanymi i zaawansowanymi (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance oraz ukończony prestiżowy projekt trenerski Pole Predators „Beginners” ze średnią 5,78). Wieloletnia tancerka Formacji Tanecznej Hałas oraz zawodowej grupy tanecznej Scream Dance. Bendy Beast bez kręgosłupa, uwielbia wyginać się we wszystkie strony świata i tańczyć do utraty tchu. Szkoliła się na warsztatach m.in. u takich osób jak: Bendy Kate, Olga Trifonova, Alex Shchukin, Phoenix Kazree, Yvonne Smink, Jakub Kolasa, Agata Jarzębowska, Berenika Nienadowska, Magdalena Beng, Malwina GS, Kama Nienałtowska, Jakub Zieliński, Kasia Bigos, Kaja Waseńczuk, Monika Jedynak.

Angelika Sieradzka

W Kobiecym Centrum Rozwoju i prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami na każdym poziomie zaawansowania (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance). Trenerka, która została zarażona pasją do pole dance dzięki zajęciom z Weroniką Sahar Litwin i Kasią Gołomb. Pasjonatka sportów siłowych, która wykorzystuje wcześniejsze doświadczenia z siłownią w akrobacjach na rurze. Wulkan energii, który zawsze pozytywnie i otwarcie podchodzi do każdego kursanta. Uważa, że dzięki pole dance każda kobieta może zaakceptować swoje ciało, a także wypracować nie tylko piękną figurę jak i przede wszystkim determinację w dążeniu do celu. Według niej nie ma piękniejszego widoku niż uśmiech i radość kursanta po wykonaniu figury, która jeszcze kilka zajęć wstecz wydawała mu się nierealna. Podczas zajęć zwraca dużą uwagę na rozwój siły wśród swoich podopiecznych. „Pole dance jest moją pasją w której się realizuję. Pozwolił mi odkryć w sobie moją kobiecą stronę, ale też dzięki niemu przekraczam codziennie strefę komfortu i udowadniam sobie, że przy ciężkiej i solidnej pracy nie ma rzeczy niemożliwych.”

Olga Ślemp

W Kobiecym Centrum Rozwoju i prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami podstawowymi oraz średnio-zaawansowanymi. Ukończyła prestiżowy projekt trenerski Pole Predators na dwóch stopniach i regularnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach z zakresu pole sport, stretchingu, exotic pole dance oraz kalisteniki. Miłośniczka szpagatów oraz figur, które wymagają nadprzyrodzonej siły 🙂 Nie przepuści żadnej pompki, a w handspringach recytuje wiersze. W tym niepozornym ciałku drzemie prawdziwy wulkan energii. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem Jakuba Kolasy, Sonii Kajdanowskiej, Bereniki Nienadowskiej, Patryka Rybarskiego, Iwony Drzymały, Agnieszki Jurczak, Magdaleny BENG, Krystiana Izerta, Katarzyny Bigos.