Nasza Kadra

Weronika SAHAR Litwin

Specjalność Pole Dance: Pole Stretching, Pole Technika, Exotic Dance (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance oraz ukończony prestiżowy projekt trenerski Pole Predators „Trenerski” ze średnią 5,66 ) – pierwszy trener Pole Dance w Opolu. Dodatkowo jest zawodową tancerką Belly Dance, wielokrotnie nagradzana i doceniana na scenie. Wicemistrzyni podczas Warszawskiej Bitwy Drumsolowej 2013 (w jury: Sadie Marquardt), II miejsce w kategorii Show Semi-Professional na Oriental Dreams Festival 2014 (Kraków), II miejsce na festiwalu Orientalna Rewolucja 2014, I miejsce w kategorii Drum Solo i III miejsce w kategorii Oriental Professional na Orientalnej Rewolucji 2015, II miejsce w kategorii Oriental Professional na Łódzkiej Fabryce Orientu 2015. Od 7 lat jest trenerem, choreografem i artystką. Organizuje Ogolnopolski Festiwal Tańca Orientalnego w Opolu – Orientalna Kontrabanda, na który co roku zjeżdżają tancerki z całej Polski. Regularnie nagrywa lekcje online, poradniki oraz pisze blogi. Swoje umiejętności zarówno pole dance, jak i belly dance regularnie zdobywa na warsztatach z instruktorami z całego świata. Założyciel projektu Belly Opole.

Katarzyna Gołomb

Jest trenerem POLE DANCE oraz AERIAL HOOP w Belly Opole i prowadzi zajęcia z grupami podstawowymi, średnio-zaawansowanymi i zaawansowanymi (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance oraz ukończony prestiżowy projekt trenerski Pole Predators „Beginners” ze średnią 5,78). Wieloletnia tancerka Formacji Tanecznej Hałas oraz zawodowej grupy tanecznej Scream Dance. Bendy Beast bez kręgosłupa, uwielbia wyginać się we wszystkie strony świata i tańczyć do utraty tchu. Szkoliła się na warsztatach m.in. u takich osób jak: Olga Trifonova, Alex Shchukin, Phoenix Kazree, Yvonne Smink, Jakub Kolasa, Agata Jarzębowska, Berenika Nienadowska, Magdalena Beng, Malwina GS, Kama Nienałtowska, Jakub Zieliński, Kasia Bigos, Kaja Waseńczuk, Monika Jedynak.

Angelika Sieradzka

W Kobiecym Centrum Rozwoju i prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami podstawowymi (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance). Trenerka, która została zarażona pasją do pole dance dzięki zajęciom z Weroniką Sahar Litwin i Kasią Gołomb. Pasjonatka sportów siłowych, która wykorzystuje wcześniejsze doświadczenia z siłownią w akrobacjach na rurze. Wulkan energii, który zawsze pozytywnie i otwarcie podchodzi do każdego kursanta. Uważa, że dzięki pole dance każda kobieta może zaakceptować swoje ciało, a także wypracować nie tylko piękną figurę jak i przede wszystkim determinację w dążeniu do celu. Według niej nie ma piękniejszego widoku niż uśmiech i radość kursanta po wykonaniu figury, która jeszcze kilka zajęć wstecz wydawała mu się nierealna. Podczas zajęć zwraca dużą uwagę na rozwój siły wśród swoich podopiecznych. „Pole dance jest moją pasją w której się realizuję. Pozwolił mi odkryć w sobie moją kobiecą stronę, ale też dzięki niemu przekraczam codziennie strefę komfortu i udowadniam sobie, że przy ciężkiej i solidnej pracy nie ma rzeczy niemożliwych.”

Olga Ślemp

W Kobiecym Centrum Rozwoju i prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami podstawowymi (ukończony prestiżowy projekt trenerski Pole Predators).