Nasza Misja

Od prawie 3 lat miejsce, które stworzyliśmy służy Wam do oderwania się od codzienności i pozwala nie tylko na integracje z innymi kobietami, ale przede wszystkim na rozwijaniu swojej kobiecości, zmysłowości oraz budowaniu pięknej sylwetki CAŁY ROK!

Specjalizujemy się w blokach #PoleDance #Stretching i #AerialHoop! Stawiamy na klimat, ale również bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm! Nasi trenerzy zadbają o to byś trenowała BEZPIECZNIE, SKUTECZNIE I ZDROWO!

#PoleDance
Założycielka Kobiecego Centrum Rozwoju jest trenerką, która kilka lat temu jako pierwsza przywiozła Pole Dance do Opola. Nasza kadra posiada najwyższe kwalifikacje trenerskie z zakresu Pole Dance i nieustannie szkoli się u najlepszych trenerów w kraju! Nasza kadra Pole Dance liczy aż 5 wyspecjalizowanych trenerów, których metodyka opiera się przede wszystkim na tym by już od PODSTAW:

Uczyć fundamentów od zera
Pokazywać bezpieczną metodykę nauczania (bez kontuzji i zbędnych obciążeń)
w pierwszym etapie przygotowujemy Twoje ciało do bezpiecznego i zdrowiego treningu!

#AERIAL_HOOP
Jako pierwsi w Opolu wprowadziliśmy również zajęcia na kołach akrobatycznych, czyli AERIAL HOOP! Uczymy ich również na podstawowym poziomie, nawet dla osób, które wcześniej nie miały styczności z Pole Dance ani akrobatyką 😉 ♥


POZNAJ NAS Z DRUGIEJ STRONY 
>>>Czyli jaką metamorfozę przeszły nasze kursantki odkąd się zapisały <<<

Nasze Zajęcia


ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZAJĘCIA OD ŚRODKA


#Pole Dance

Pole Technika

Zajęcia ukierunkowane na naukę figur i obrotów na rurce. Każdy element jest rozkładany na części, by kursantki mogły nauczyć się go i poznać od poprawnej strony technicznej. Na zajęciach uczestniczki także uczą się łączyć i poprawnie wykonywać całe combo, czyli zbiór figur na rurce

Pole Choreo

Zajęcia choreograficznie, gdzie kursantki uczą się całych choreografii i wykorzystują wiedzę zdobytą na zajęciach z Pole Techniki. Dzięki Pole Choreo uczestniczki uczą się jak płynnie i lekko łączyć poszczególne elementy i wykonywać je w rytm muzyki.

Exotic Dance

Exotic Dance czyli Pole Dance na szpilkach. To nie tylko liryczne i zmysłowe choreografie. To także dobry trening równowagi i stabilizacji. Zajęcia polecane dla osób, które mają za sobą 4-5 miesięcy nauki techniki pole dance.

Pole Stretching

Zajęcia, które nie tylko polepszą Twoje rozciągnięcie, ale przede wszystkim zwiększą Twoją gibkość i elastyczność. Ćwiczenia dobrane są odpowiednio do poziomu grupy. Zajęcia polecane dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Historia

Projekt pod nazwą Belly Opole powstał w 2010 roku i mocno rozbudował się w kolejnych latach. Zaczynaliśmy od darmowych zajęć dla studentów w akademikach. W kolejnych latach, dzięki zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej i licznym szkoleniom, małymi kroczkami udało nam się poszerzyć nasza działalność i wiedzę w tym zakresie.

Pracujemy i tworzymy w branży kobiecej od lat. Stworzyliśmy pakiet wyjazdów dla aktywnych kobiet, organizujemy liczne warsztaty w branży kobiecej, jesteśmy również autorami kilku dużych imprez odbywających się co roku w Opolu. Ze względu na wzrost zapotrzebowania na nietypowe formy rozrywki, założyliśmy również agencję eventowo-taneczną, uczymy tańca poprzez lekcje online oraz dajemy liczne pokazy naszych zdolności w całej Polsce. Teraz udało nam się pozyskać własne centrum, gdzie w końcu skumulujemy te wszystkie inicjatywy w jednym miejscu.

Zobacz jak powstawało BELLY OPOLE!

Wyposażenie

Kobiece Centrum Rozwoju to w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt sala treningowa do Pole Dance i Aerial Hoop. Posiadamy ponad 130 m2 pomieszczeń, pięknie wykończonych specjalnie pod kobiecy klimat. Jednocześnie nasze sale są przestronne, dobrze oświetlone i z przepięknym widokiem na opolską Wierzę Piastowską oraz Odrę. To miejsce gdzie na chwilę będziesz mogła zapomnieć o codziennych problemach i w towarzystwie innych kobiet, które przyszły powalczyć o wymarzoną sylwetkę i umiejętności robić swoje! Tylko dla siebie!

Zobacz jak wygląda nasze centrum od środka!

Od lat żyjemy tym co robimy, za każdym razem próbując tworzyć taką ofertę dla Pań, którą sami byśmy chcieli otrzymać. Stąd nasze zaangażowanie i pasja, my po prostu to kochamy!