Nasza Kadra

Weronika SAHAR Litwin

Specjalność Pole Dance, Stretching, Exotic Dance (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance oraz ukończony prestiżowy projekt trenerski Pole Predators ze średnią 5,66 na pierwszym stopniu oraz 5,08 na drugim stopniu) – pierwszy trener Pole Dance w Opolu. Finalistka zawodów Sensual Championships (2018), zwyciężczyni I miejsca w kategorii Exotic Semi-Professional podczas Pole Dance Fever (2019). Dodatkowo była zawodową tancerką Belly Dance, wielokrotnie nagradzaną i docenianą na scenie. Od 10 lat jest trenerem, choreografem i artystką. Przez 5 lat organizowała Ogólnopolski Festiwal Tańca Orientalnego w Opolu – Orientalna Kontrabanda, na który co roku zjeżdżały tancerki z całej Polski. Swoje umiejętności pole dance regularnie zdobywa na warsztatach z instruktorami światowej rangi. Założyciel szkoły Belly Opole.
W Kobiecym Centrum Rozwoju jest od zadań specjalnych, które wykonuje od ręki. Na te niemożliwe trzeba chwilę poczekać 🙂 To ona wita Was przy recepcji, odpisuje na maile i wiadomości, pilnuje by w Vip Roomie nie brakło wody z owocami, tworzy grafiki i trzyma w ryzach rozbiegane jednorożce 😉

Angelika Sieradzka

W Kobiecym Centrum Rozwoju i prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami na każdym poziomie zaawansowania (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance). Trenerka, która została zarażona pasją do pole dance dzięki zajęciom z Weroniką Sahar Litwin i Kasią Gołomb. Pasjonatka sportów siłowych, która wykorzystuje wcześniejsze doświadczenia z siłownią w akrobacjach na rurze. Wulkan energii, który zawsze pozytywnie i otwarcie podchodzi do każdego kursanta. Uważa, że dzięki pole dance każda kobieta może zaakceptować swoje ciało, a także wypracować nie tylko piękną figurę jak i przede wszystkim determinację w dążeniu do celu. Według niej nie ma piękniejszego widoku niż uśmiech i radość kursanta po wykonaniu figury, która jeszcze kilka zajęć wstecz wydawała mu się nierealna. Podczas zajęć zwraca dużą uwagę na rozwój siły wśród swoich podopiecznych. „Pole dance jest moją pasją w której się realizuję. Pozwolił mi odkryć w sobie moją kobiecą stronę, ale też dzięki niemu przekraczam codziennie strefę komfortu i udowadniam sobie, że przy ciężkiej i solidnej pracy nie ma rzeczy niemożliwych.”

Olga Ślemp

W Kobiecym Centrum Rozwoju i prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami podstawowymi oraz średnio-zaawansowanymi oraz zajęcia Aerial Hoop. Ukończyła prestiżowy projekt trenerski Pole Predators na dwóch stopniach i regularnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach z zakresu pole sport, stretchingu, exotic pole dance oraz kalisteniki. Miłośniczka szpagatów oraz figur, które wymagają nadprzyrodzonej siły 🙂 Nie przepuści żadnej pompki, a w handspringach recytuje wiersze. W tym niepozornym ciałku drzemie prawdziwy wulkan energii. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem Jakuba Kolasy, Sonii Kajdanowskiej, Bereniki Nienadowskiej, Patryka Rybarskiego, Iwony Drzymały, Agnieszki Jurczak, Magdaleny BENG, Krystiana Izerta, Katarzyny Bigos.

Dominika Matuszek

Dominika pierwsze kroki na sali pole dance stawiała pod okiem Kasi Gołomb Blackbird Aerial Dancer. Szybko jednak rozwinęła zajęcia z techniki o Exotic Dance i zajęcia z Weroniką Sahar Litwin. Ukończyła prestiżowy kurs trenerski Pole Predators ze średnią 4,58. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od zawsze. Trenowała m in.: siatkówkę, sztuki walki, jazdę konną, jazdę figurową na lodzie, sporty siłowe i inne. Dlaczego zatem pole dance? Na to pytanie odpowiada jednoznacznie i zdecydowanie „Pole dance to coś więcej niż tylko sport. To niesamowite jakie daje możliwości rozwoju i otwarcia na siebie i innych ludzi” Dominika jest nieprzyzwoicie sympatyczna, otwarta, wesoła i ambitna. Stawia mocno na technikę, motywację i dobre samopoczucie swoich kursantek. Miłośniczka figur wymagających siły i szpagatów, które z gracją łączy w efektowną całość. Dominika w Kobiecym Centrum Rozwoju Belly Opole prowadzi zajęcia pole dance technika z grupami podstawowymi i średnio-zaawansowanymi. Swoje umiejętności i kwalifikacje z pole dance, exoticu i kalisteniki szlifuje pod okiem czołowych trenerów jak: Iwona Drzymała, Magdalena Beng, Agnieszka Jurczak, Malwina Ginter-Stenka, Anne Marie-Kot, Jakub Kolasa, Patryk Rybacki, Isabelle z Koda Studio, Aleksandra Bednarz.

Napisz do Nas!